Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання, 1984. Інша

У продажу залишилось 213 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
72
години

Про подію

БЛИЖЧЕ, НІЖ КОХАННЯ на музику Й. Пахельбеля, Г. Ф. Генделя, К. В. Глюка, А. Вівальді, Е. Боссо, А. Марчелло.
 
Балет на 1 дію
 
Лібрето, хореографія, постановка — Артем Шошин
 
«Ближче, ніж кохання» — одноактний балет про найголовніше почуття у житті кожної людини й у житті всього людства. Тема цієї вистави — шлях від зародження стосунків між закоханими, від розквіту кохання через розставання до того, що залишається після смерті живого почуття, — спустошеності й страху самотності. Три стадії кохання символізують три пари артистів. Кожен етап стосунків у їхньому виконанні перетворюється на хвилюючу історію, сповнену глибинного змісту, психологічних алюзій та пульсуючого нерву справжньої пристрасті. В їхньому танці прочитуємо запитання: «Яке ти, справжнє, істинне, кохання? І чи існуєш ти на Землі?
 
Прем’єра вистави відбулася 30 червня 2015 р.
 
1984. ІНША
за мотивами роману Джорджа Орвелла.
 
Балет-антиутопія на 1 дію на музику сучасних європейських композиторів.
 
Лібрето, хореографія, постановка — Ілля Мірошніченко, Катерина Кузнецова
 
Якщо ти в меншості — і навіть сам, — це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ — це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття — любов? Джордж Орвелл у своєму романі «1984» дав нам свою відповідь. І український балет-антиутопія готовий дати свою. «1984. Інша» — це наш відгук на вічні проблеми існування індивідуума в суспільному ладі та соціуму як такому.
 
Прем’єра вистави відбулася 21 січня 2020 р.
 
"CON TUTTI INSTRUMENTI" - є дивертисментом сучасної хореографії. Колектив балету запрошує вас в свою творчу лабораторію. Мініатюри і дебюти артистів - свіжий погляд на звичний танець.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання, 1984. Інша відбудеться 18 лютого 2021, 19:00, четвер в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.