Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

1984

28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Вистава «1984» в Києві!
27 і 28 лютого 2020 року у Культурному центрі Freedom Hall (Фрідом Холл) в Києві відбудеться вистава за п’єсою Michael J. Sullivan по роману Джорджа Орвелла — «1984». Це знаменита антиутопія, що була написана у 1949 року і з кожним роком стає ближчою до життя. Герої живуть у світі, де за ними спостерігають щохвилини, а всі думки — контролюють. Де є тільки ілюзія вибору бо ніякого вибору. Так само як правду неможливо відрізнити від брехні, свободу від рабства, а мир — від війни. Але любов є. І не тільки до Старшого брата і партії. Любов чоловіка до жінки теж має право на існування. Принаймні, вони намагаються боротись за це право.
 
Антиутопія Джорджа Орвелла

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

1984 відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.