У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання, 1984. Інша

Продаж припинено
минула подія

Про подію

БЛИЖЧЕ, НІЖ КОХАННЯ на музику Й. Пахельбеля, Г. Ф. Генделя, К. В. Глюка, А. Вівальді, Е. Боссо, А. Марчелло.
 
Балет на 1 дію
 
Лібрето, хореографія, постановка — Артем Шошин
 
«Ближче, ніж кохання» — одноактний балет про найголовніше почуття у житті кожної людини й у житті всього людства. Тема цієї вистави — шлях від зародження стосунків між закоханими, від розквіту кохання через розставання до того, що залишається після смерті живого почуття, — спустошеності й страху самотності. Три стадії кохання символізують три пари артистів. Кожен етап стосунків у їхньому виконанні перетворюється на хвилюючу історію, сповнену глибинного змісту, психологічних алюзій та пульсуючого нерву справжньої пристрасті. В їхньому танці прочитуємо запитання: «Яке ти, справжнє, істинне, кохання? І чи існуєш ти на Землі?
 
Прем’єра вистави відбулася 30 червня 2015 р.
 
1984. ІНША
за мотивами роману Джорджа Орвелла.
 
Балет-антиутопія на 1 дію на музику сучасних європейських композиторів.
 
Лібрето, хореографія, постановка — Ілля Мірошніченко, Катерина Кузнецова
 
Якщо ти в меншості — і навіть сам, — це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ — це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття — любов? Джордж Орвелл у своєму романі «1984» дав нам свою відповідь. І український балет-антиутопія готовий дати свою. «1984. Інша» — це наш відгук на вічні проблеми існування індивідуума в суспільному ладі та соціуму як такому.
 
Прем’єра вистави відбулася 21 січня 2020 р.
 
"CON TUTTI INSTRUMENTI" - є дивертисментом сучасної хореографії. Колектив балету запрошує вас в свою творчу лабораторію. Мініатюри і дебюти артистів - свіжий погляд на звичний танець.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Ближче, ніж кохання, 1984. Інша відбудеться 18 лютого 2021, 19:00, четвер в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.