Територія Світла

2 апреля 2016, 19:00, суббота
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

На Території Світла. 2 квітня 2016 року на сцені арт-пабу Бочка.
 
Стрімка річка життя любить вдаряти наші човни об пороги. Інколи її течія надто швидка. Здається, ти вже втратив керування, хочеться кинути весла... І будь що буде: чи приб’є до якогось берега, чи підеш на дно. Але, на щастя, на світі існує магія музики. Вона допоможе знову розправити вітрила твого човна, відчути крила за спиною і хотіти далі жити, перемагати, творити.
Такою дивовижною музикою є творчість «Території Світла». Ви можете закохатись з перших нот у пісні цього молодого українського поп-рок гурту. Просто заплющуйте очі та слухайте серцем.
 
Ці пісні мають щось більше, ніж приємне якісне звучання. Вони присвячені коханню, вірі, мріям, щастю та життю. Від них віє теплом. Здається, мов щось велике й тепле розквітає всередині. Гармонія прекрасного вокалу, казкового звучання музичних інструментів та тексти пісень, сповнені світлом, пронизують слухача й надихають творити добро й шукати хороше навіть у сірих буднях.
 
За рік свого існування «Територія Світла» створила 15 пісень, виступила на 30 концертах, серед яких - благодійні концерти та найкращі українські музичні фестивалі. Серця фанатів бились в унісон з її музичними ритмами в Черкасах, Тернополі, Львові, Бережанах, Івано-Франківську, Одесі та Києві.
 
Учасники гурту познайомились під час подій на Майдані. З того часу по-справжньому світлу музику створюють разом чарівники ритмів та рим Артур Пісковський (вокал), Тетяна Яценко (бас-гітара, бек-вокал), Ярослав Олійник (фортепіано), Ян Семчук (барабани). Молоді й талановиті, вони хочуть створити світліший, добріший та щасливіший світ. І він дійсно стає таким для тих, хто слухає їх музику.
 
Коли наступного разу здаватиметься, що життя сіре й тьмяне, просто увімкніть пісні «Території Світла» - і воно заграє яскравими барвами!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Територія Світла состоится 2 апреля 2016, 19:00, суббота в Арт-Паб "Бочка". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+