Тампей Накамура

1 декабря 2017, 19:00, пятница
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Концерт Темпей Накамура

1 грудня 2017 року. Концертна зала НТУУ(КПІ).

Піаніст-віртуоз Темпей Накамура.

Темпей Накамура - яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років.

Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок. Саме в цей час він повстає проти системи шкільної освіти, а через півроку залишає школу та йде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. Коли Темпею виповнилося 17, він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя. Спочатку майбутній композитор навчався в Університеті мистецтв в місті Осака, а в 2006 році він поїхав на навчання до Нью-Йорку.

У 2007 році Темпей Накамура на волонтерських засадах розпочинає проект "Hidden Concert Tour" (Прихований концертний тур) в горах півострова Кіі, всесвітньої спадщини Юнеско. Завдяки йому кожні два роки жителі гірських глибин мають можливість насолодитися професійним живим звуком фортепіанної музики.

У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом "Tempeizm" (Темпеїзм), в листопаді 2009 року - другий альбом "Tsubasa" (Крила). У той же час видавництво Poplar Publishing випустило його біографічну книгу есе. Оригінальність композицій і стилю Темпея привернули увагу засобів масової інформації та були освітлені телебаченням, радіо і пресою.

У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.

У березні 2012 звукозаписуюча компанія Nippon Colombia випускає третій альбом "Phoenix" (Фенікс). Альбом включає в себе сюїту "Подорож до Європи" (т. 1), натхнення для створення якої Темпей Накамура отримав під час свого першого європейського турне, коли відвідав 12 країн. "Phoenix" включає в себе також кілька треків, присвячених Великому східно-японському землетрусу, які стали початком Благодійного проекту для Тохоку "Rising Sun".

Зараз його радо приймають в Його талант до віртуозної гри був високо оцінений у всьому світі - Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словакії, Білорусі , у тому числі і в Україні.

Візит артиста в Україну відбудеться за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

  Сервис интернет-билет позволяет преобрести билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:
 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2017 году много интересных концертов, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей Киеве

Подключайтесь к нашим каналам:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт Темпея Накамуры состоится в Киеве 1 декабря 2017 года в 19:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Тампей Накамура состоится 1 декабря 2017, 19:00, пятница в Дом культуры НТТУ (КПИ). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+