Информация об ограничении массовых мероприятий!

Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару

Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
48
часов

О событии

Прем'єра! 23 травня 2018 року.

П. Чайковський "Спляча красуня".
Балет на 2 дії.

Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару.
Художник-сценограф - Маріанн Холленштайн (Швейцарія).
Художник по костюмах - Дмитро Курята (Україна).

23 травня 2018 р. на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбудеться прем’єра сучасної версії балету "Спляча красуня" у постановці художнього керівника "Київ Модерн-балет" Раду Поклітару. Це спільний міжнародний проект, до якого долучаються Україна і Швейцарія.

"Спляча красуня" у репертуарі "Київ Модерн-балет" довершить балетну тріаду Петра Чайковського "Лебедине озеро" та "Лускунчик".

На постановку балету, написання нової хореографічної "партитури" балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.

В основі постановки органічне поєднання світів - реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.

"Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики - геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя "Спляча красуня" натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі "Казка казок" першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій "Сплячій красуні" - це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, - неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!" - Раду Поклітару.

Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!

Виставу створено за підтримки посольства Швейцарії в Україні.
За період існування театру "Київ Модерн-балет" було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару состоится 23 мая 2018, 19:00, среда в Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+