СКРЯБІН ...то є ПРОСТО РОК

16 апреля, 19:00
27 лютого о 19:00 у театрі ім.Гоголя відбудеться прем’єра концерту «Воїн Духу» за участю Полтавського симфонічного оркестру, дуету вокальних імпровізацій DUO ZIKR та секстету «Голос вогню». Вокальна симфонія “ВОЇН ДУХУ”  вперше пролунає у супроводі симфонічного оркестру під диригуванням народного артиста України  Віталія Скакуна.
 
Для знавців та шанувальників класичної музики немає потреби представляти Полтавський симфонічний оркестр та його диригента, відомих як своїми виступами на сценах Полтави, так і за її межами. Але вперше для полтавської класичної сцени оркестр буде супроводжувати виступ всесвітньо відомого вокального дуету DUO ZIKR та київського секстету “Голос вогню”. Така практика супроводу симфонічним оркестром сучасних різностильових композицій є дуже поширеною у світі, і тепер вперше представлена на сцені Полтави.
 
 Майстерність DUO ZIKR та секстету “Голос вогню” пов'язана з віртуозним володінням вокальною технікою співу. DUO ZIKR – дует вокальних імпровізацій Ігоря Сіліна (баритональний бас) та Ольги Ткаченко (драматичне сопрано), що є авторами та виконавцями його музичних творів. В композиціях дуету поєднана глибока філософія їх творів з унікальною вокальною технікою -  від класичної музики, етнічного співу, до сучасного джазу. Секстет “Голос вогню” (баси, тенори та барітони) є київським музичним колективом, що також працює у техніці вокальних імпровізацій. Разом звучання голосів дуету та секстету створюють неповторні переливи поліфонічних мелодій на зразок звучання органу, але за допомогою людських голосів. 
 
За свою 20-річну творчу діяльність дует гастролював практично на всіх континентах, ставав неодноразовим учасником  різноманітних музичних фестивалів багатьох країн світу та співпрацював з багатьма всесвітньо відомими музикантами (як класичними так і джазовими). DUO ZIKR -  єдиний з колективів, що був запрошений виступати на честь 2000 християнства на Масличній горі у Ієрусалимі. Був удостоєний високої оцінки своєї творчості Мстиславом Ростроповичем, багатьма світовими музикальними критиками, що називали DUO ZIKR та їх техніку free voice унікальним явищем на світовій музичній сцені.
 
Без сумніву, концерт зацікавить всіх шанувальників симфонічної музики,  сучасних джазових мотивів та імпровізацій, етноспівів, та безумовно приверне увагу всіх цінителів глибокої та змістовної багатогранної музики, що запалює серце та наповнює душу.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

СКРЯБІН ...то є ПРОСТО РОК состоится 16 апреля, 19:00 в Caribbean Club. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ