Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Вистава "Відьма"

14 сентября 2017, 20:00, четверг
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Вистава 'Відьма' це сучасна постановка класичного твору українського класика, Миколи Гоголя, вистава 'Відьма' поставлений за мотивами містичною повістю 'Вій'.
'Відьма' це вистава в русі без слів, але при цьому Ви почуєте наші думки. Проект спеціально розроблений і адаптований на українського глядача і буде проходити на українській мові.
Дії відбуваються в середині 18 столітті, в селі Духанiвка, що не неподалік вiд міста Конотоп, (Сумської обл).
 
У перше глядачі відвідають містичний спектакль і познайомляться з силою Вія. Вистава підкріплена цікавими спец ефектами і в той же час мінімізує декорації, та, звичайно, сама історія не дасть глядачеві відірватися від сцени.
 
Протягом всієї п'єси глядачі будуть невід'ємною частиною вистави, стане по справжньому страшно. Публіка зможе відчути  жах Сатани.
Ми всі будемо свідками відспівування відьми і спокушання священика, режисер покаже глядачеві, що від добра і зла один крок, і світ може змінитися в будь-яку секунду.
Священик молодий чоловiк не встоїть перед чарами відьми і продасть свою душу дияволу, і порадує зло і ненависть.
Нагадаємо, спектакль поставлений за мотивами Вія, але ми представимо Вам наше бачення нечистої сили.
 
Протягом всієї вистави ми спробуємо донести до глядача, що саме зло править світом, але при цьому добро набагато сильніше.
Ми відкриваємо Вам частину історії, але при цьому є багато загадок і сюрпризів, запрошуємо Вас відчути разом з нами всі секрети повісті, пережити відспівування новопреставленої відьми і станемо свідками продажу душі.
 
При цьому потрібно пам'ятати, що все це міф і фантазія ..., але все міфи були народжені на реальних подіях.
Спектакль розрахований на глядача 16+.
 
Режисер: Дим Амор
Актори: Таль Татяна  Мехiн, Пауло Маура.
Балет академії театрального мистецтва.
Хореографи: Шімріт Малюль, Йосеф Алон.
 
p.s протягом репетиції з акторами відбувалися дуже дивні і не зрозумілі історії, з цього маю право сказати, що це і наша спільна історія. Д. Амор.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Вистава "Відьма" состоится 14 сентября 2017, 20:00, четверг в Театр им. Леси Украинки . С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+