Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Скриптонит

8 октября 2021, 20:00, пятница
Все билеты проданы
прошедшее событие

О событии

МЕРОПРИЯТИЕ ПЕРЕНЕСЕНО С 30 МАЯ 2020 20:00 НА 8 ОКТЯБРЯ 2021 20:00
Все приобретенные билеты действительны на новую дату
Билеты возврату не подлежат
ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

‼️Важливе повідомлення щодо концертів «Скриптоніт»‼️
 
Концерт, який був запланований на 10 жовтня 2021 року буде перенесено на 9 жовтня 2021 року. Обмінювати квитки не потрібно, вони є дійсними.
 
На концерт, який відбудеться 8 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концертів, на яких стоїть одна із наступних дат проведення концерту – 30 травня 2020, 10 жовтня 2020, 15 травня 2021, 8 жовтня 2021.
 
На концерт, який відбудеться 9 жовтня 2021 року будуть допущені виключно власники квитків із концерту, на яких стоїть дата проведення концерту – 10 жовтня 2021 року.
 
Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Згідно із чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
 
▪️Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
▪️Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
▪️Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
▪️Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР
‼️Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
 
Завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген в період з 6 до 9 жовтня 2021 року.
 
Як отримати знижку:
▫️тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево»! Для оформлення перейдіть за посиланням: https://go.synevo.ua/stereo
▫️на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть персоналу «Сінево» під час здачі тесту;
 
▪️Як зробити тест у відділеннях «Сінево»:
▫️експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);
▫️будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево»
▫️з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).
 
▪️У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?
▫️У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers(крім відділень позначених «*»).
 
Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування 08.10.2021 та 09.10.2021 з 16:00 перед подією в приміщенні Stereo Plaza. Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber. При цьому вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»). Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете виключно в онлайні.
 
СКРИПТОНИТ В КИЕВЕ: НЕПОВТОРИМЫЙ СТИЛЬ И МОЩНАЯ ЭНЕРГЕТИКА
30 мая в Stereo Plaza состоится концерт талантливого и харизматичного рэпера Скриптонит. Революционер жанра и автор самобытных треков подарит всем незабываемый вечер. Главное – позвать всех своих и заказать билеты заранее!
 
КОНЦЕРТ СКРИПТОНИТА – КРУТОЙ ШАНС УСЛЫШАТЬ ЛЮБИМЫЕ ТРЕКИ И НАСЛАДИТЬСЯ САМОБЫТНЫМ ФЛОУ
Его называют Kendrick Lamar русскоязычного хип-хопа. Сам рэпер определяет своё творчество как «казахстанский рэп», а настоящее имя популярного автора и исполнителя – Адиль.
 
Работы Скриптонита уже несколько лет активно обогащают направление востребованного некоммерческого рэпа. Его ценят за самобытный стиль, качественные ритмы и фирменные биты. Скриптонита ни разу не слушал разве что… да нет таких! Привлекает парень к себе уникальной харизмой и магнетической энергетикой. Ну, и, в конечном счете, просто так резидентами знакового лэйбла Gazgolder не становятся!
 
Близкая и понятная каждому тематика и нереальная атмосфера, когда ты – на одной волне с тысячей сердец, – это долгожданный концерт Скриптонита в Киеве!

 

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Скриптонит состоится 8 октября 2021, 20:00, пятница в Stereo Plaza. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+