Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Мюзикл "Новий Рік без гаджетів"

4 января 2018, 12:00, четверг
Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

ВНИМАНИЕ! БРОНЬ НА ДАННОЕ МЕРОПРИЯТИЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНА ДЛЯ ВЫКУПА В КАССАХ В ТЕЧЕНИИ 48 ЧАСОВ С МОМЕНТА БРОНИРОВАНИЯ.

Мюзикл "Новий Рік без гаджетів" Києві

Участь беруть талановиті діти України, фіналісти та переможці популярних талант-шоу "Голос Діти", "Чорноморські ігри", "Україна має талант діти", "Дитяче Євробачення", "Х-Фактор".

У сучасному світі найчастіше гаджети, Інтернет і соцмережі все більше занурюють соціум у віртуальну реальність. Напередодні Нового Року Дід Мороз стикається із зловорожою вірусної атакою. Його дії повністю заблоковані, і Новий рік стає під загрозою зриву. На допомогу всьому приходить Снігуронька, яка разом з "хакером", подорожують в царствах віртуальної реальності: "Инсталенд", "Снеппарк", "Королівство musical.ly" та ін.

Чи вдасться Снігуроньці виплутатися з павутини соцмереж, позбавити Діда Мороза від шкідливого вірусу і врятувати Новий Рік? Відповіддю всьому стане любов!

  Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;

 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Києва

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Мюзикл "Новий Рік без гаджетів" відбудеться 4 cічня 2017 року в Freedom Hall за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Мюзикл "Новий Рік без гаджетів" состоится 4 января 2018, 12:00, четверг в Культурный центр Freedom Hall. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+