В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

РадиоБенд Александра Фокина с программой DJAZZ

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

У квітні, спеціально для українського глядача, буде представлено нову феєричну програму «DJazz». Показ проходить у рамках презентації дитячого джазового фестивалю у Скадовську «Джаз над морем». Чудовий подарунок до свят для ваших близьких - подаруйте коханим джаз!
 
24 квітня 2014 року у Національному палаці «Україна» відбудеться прем’єра унікальної музичної програми «DJazz» від «РадіоБенду Олександра Фокіна». Концерт буде приурочений відкриттю ювілейного 15-го Міжнародного дитячого джазового фестивалю «Джаз над морем», хедлайнером якого стане один з найкращих оркестрів світу на чолі з Олександром Фокіним. 
 
Організатори обіцяють подарувати глядачу новий погляд на сучасний джаз, зберігаючи найкращі традиції  класики. Це революція у музиці, поєднання найкращих зразків та прийомів звучання акустичних інструментів і найсучасніших досягнень синтезаторного звуку: унікальних тембрів, електронних ритмів та навіть DJ-сесій.
 
Звучання у стилі «DJazz» оцінили найяскравіші представники джазового світу, які разом з оркестром будуть презентувати для вас унікальне шоу. Серед них всесвітньо відомий саксофоніст Ерік Марієнтал, учасник легендарної групи «Чикаго», барабанщик Вальфредо Рейес-мол. та  інші.
 
Прем’єра музики у стилі «DJazz» має стати однією з найрезонансніших культурних подій року. Протягом двох годин ви будете чути такий знайомий, але вже зовсім інший джаз, що  зазвучить у нерозривній гармонії з музичними ритмами ХХI сторіччя. Ніхто навіть не може собі уявити, як яскраво та багатогранно це звучить наживо! 
 
Зовсім новий джаз у виконанні неперевершеного «РадіоБенду Олександра Фокіна» - це той місточок між поколіннями, що згодом поєднає найкращі здобутки метрів ХХ сторіччя та тих, хто обов’язково буде їм наслідувати. Відчуйте й ви це поєднання та погляньте на добре знайомий вам джаз з зовсім іншого боку!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

РадиоБенд Александра Фокина с программой DJAZZ состоится 24 апреля 2015, 19:00, пятница в Национальный дворец искусств "Украина". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.