В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Дружна сімейка, або гарнір по-французьки

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Прем'єра спектаклю «Дружна сімейка, або гарнір по-французьки». 20 квітня 2015 року на сцені Київського національного академічного театру оперети.
 
Марк Камолетті «Дружна сімейка, або гарнір по-французьки».
Комедія.
 
Легкі, невибагливі, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але й у Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов'язково знайдете у ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста». У своїх витворах Камолетті  висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце  і у нашому житті, можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії.
 
«Дружна сімейка», так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати.
 
Отже, запам'ятовуйте: Бернард - чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін - дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт - кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу спектаклю встигає зрадити їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну. Сюзанна - дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт. Сюзетта - кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік-Джорж.
 
А, якщо серйозно, то найкраще в спектаклі - акторський ансамбль. Євгеній Паперний, Руслана Писанка, Влад Задніпровський, Христина Синельник, Аліна Безуханіч, Марина Ягодкіна та Георгій Хостікоєв так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.
 
Спектакль розрахований на найширшу глядацьку аудиторію: кожній людині треба іноді посміятися.
 
Вистава на дві дії з антрактом.
Тривалість вистави 2 години 25 хвилин.
 
Дійові особи та виконавці:
 
Джорж - Євгеній Паперний
Сюзетта - Руслана Писанка
Бернард - Влад Задніпровський
Жаклін - Крістіна Синельник
Сюзанна - Марина Ягодкіна
Роберт - Георгій Хостікоєв та Аліна Безуханич.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Дружна сімейка, або гарнір по-французьки состоится 20 апреля 2015, 19:00, понедельник в Киевский национальный академический театр оперетты. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.