В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Музика країни Аль-Андалус

18 марта 2015, 19:00, среда
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Прем’єра! Київський театр танцю та музики «Дуенде фламенко» (flamenco.kiev.ua) презентує абсолютно новий та абсолютно унікальний в масштабах всієї країни музичний проект: ансамбль музики середньовіччя та близького сходу «Тарáб андалусí» із історично-пізнавальною програмою «Музика країни Аль-Андалус». 18 березня 2015 року на сцені Будинку актора.
 
Єдиний у країні ансамбль подібного складу та напрямку запрошує на свій концерт як шанувальників вишуканої, давньої, етнічної та незвичайної музики, так і всіх тих, хто просто любить стародавні культури Іспанії та Близького Сходу, цікавиться історією, витонченою поезією, іноземними чи давніми мовами, або просто є романтиком або творчою особистістю та потребує нових емоцій та особливих вражень для власної душі та палива для творчості. Ми чекаємо вас усіх! 
 
«Аль-Андалус» - велична мусульманська країна, що існувала у середні віки на території давньої Іспанії між 711 до 1492 роками, що була високорозвиненим осередком культури, науки, технологій та суспільного прогресу, привнесених з Близького Сходу, що мали визначний вплив на розвиток всієї європейської культури у період «темних віків» середньовіччя та у значній мірі зумовили європейський Ренесанс.  
 
У програмі «Музика країни Аль-Андалус» пролунають музика, пісні та поезія народів країни «Аль-Андалус» - арабів та маврів, мозарабів, іспанців-християн часів Реконкісти, сефардів та морисків, що виконуватимуться на стародавніх іспанських музичних інструментах та мовами середньовічних  Сходу та Іспанії, і супроводжуватимуться невеличкою розповіддю про історію та культуру тих часів. 
 
У концерті приймають участь відомі київські музиканти: 
 
 - Костянтин Красноухов (спів, уд, латинська гітара) - автор та художній керівник проекту
 - Олена Шикура (спів, латинська гітара)
 - Михайло Качалов (віола, шабеба)
 - Максим Бережнюк (ней, шабеба, балабан)
 - Олекса Кабанов (салтеріон, санфона, мавританська гітара, уд, таріха, органіструм)
 - Орхан Агабейлі (дарбуга, бендайр).

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Музика країни Аль-Андалус состоится 18 марта 2015, 19:00, среда в Дом Актёра. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.