В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Русалії

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Театралізована вистава часів Київської Русі «Русалії». 11 грудня 2014 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Вистава йде українською мовою в супроводі оркестру народних інструментів театру «Берегиня» з використанням музичних інструментів часів Київської Русі.
 
Режисер-постановник - народний артист України М. Буравський.
Диригент - Ю.Мілевський.
Хореограф-постановник - заслужений артист України В. Вітковський.
Керівник проекту - заслужений діяч мистецтв України М.Заварзін.
Музика - народна.
Сценічна редакція - М.Буравського та В.Вітковського.
 
«Русалії» - масштабний національний проект, в якому широко представлені багатства нашої культури, широта української душі та народної мудрості, багатий мелос та колоритний гумор.У виставі підіймається цілий пласт культури України часів Київської Русі.
 
Театралізована вистава «Русаліі» - це дійство, яке переносить глядача в часи Прадавньої Русі. У пращурів є чому повчитись, навіть, враховуючи те, що їх життя основувалось на поклонінні язичницьким богам, багато чого варто взяти на замітку сьогодні: повага до батьків, щира любов до Батьківщини і готовність її захищати. 
Програма знайомить глядача з найбільш важливими для русичів ритуалами: славіння Бога Перуна, Русальчин тиждень, Слов’янська тризна, Посвята в воїна-захисника. Зануритись в атмосферу дійства не складно, адже вбрання артистів виготовлене за зразками справжнього одягу того часу, супровід виконується професійними музикантами, які грають на скрипці, цимбалах, бубні, лірі, сопілці та ін.. Захоплює багатоголосе виконання, коли жіночі і чоловічі голоси сплітаються в єдину симфонію з музикою, і коли окремі солісти виходять на передній план і ведуть глядача далеко-далеко від повсякденних турбот. Дух перехоплює від хореографічних постановок, де ніби в справжньому бою, летять іскри від ударів зброї. Завмираєш, коли на сцені таке яскраве дійство, і ноги самі починають рухатись в такт музиці. 
 
Дійові особи та виконавці: 
 
Батько - А.Пахомов, заслужений артист театру «Берегиня»
Мати - Н.Буравська, заслужена артистка театру «Берегиня»
Донька - М.Карагода, артистка театру «Берегиня»
Парубок - Р.Скорик, артист театру «Берегиня».
 
Парубки, дівчата, скоморохи, лучники, чоловіки, жінки - артисти хору та балету Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня», та студенти кафедри хореографії інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Русалії состоится 11 декабря 2014, 19:00, четверг в НМАУ им. П. Чайковского (Консерватория). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.