В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Французский ужин (театр ім. П.К. Саксаганського)

28 ноября 2014, 19:00, пятница
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К. Саксаганського запрошує усіх театральних шанувальників на вишукану «Французьку вечерю». 25 листопада 2014 року на сцені Центрального Будинку Офіцерів.
 
Режисер-постановник - Олександр Голубенко.
Помічник режисера - Лариса Чанишева.
Художник-постановник - Ірина Рибак.
 
Комедія Марка Камолеті у постановці Олександра Голубенка «Французька вечеря» буде до смаку навіть найвибагливішим гурманам.
 
«Французька вечеря» - одна з тих п’єс, які не знають кордонів, живуть на сценах п’яти континентів, викликаючи заздрість драматургів і режисерів, зриваючи бурхливі оплески глядачів. Вона увійшла до Книги рекордів Гіннеса як одна з довгожительок на французькій сцені. І не дивно, адже Марк Камолеті (1923-2003) ще за життя став класиком французького театру другої половини ХХ ст. Саме Марка Камолеті англійський драматург Рей Куні (чиї п’єси « № 13» і «Занадто одружений таксист», «Тато в павутині» так полюбилися нашому глядачеві) називає своїм кращим вчителем, з яким, безсумнівно, слід розділити успіх, славу і визнання глядачів.
 
Вистава буде до вподоби тим, хто цінує дотепні жарти й інтригуючі моменти, якими рясніє п’єса, а також любителям спостерігати за тим, як розкриваються характери персонажів у ході дійства. Крім того, вистава цікава з точки зору образів героїв: якими безпорадними вони були на початку і якими щирими в кінці. І тут треба віддати належне акторському складу, який чудово передав настрій п’єси, характери героїв, їхні емоції та переживання.
-М. Камолеті - блискучий спадкоємець традицій французької комедії, і його «Французька вечеря» - класичний приклад комедії положень на межі фарсу. Вся інтрига будується на подружніх зрадах і безперервних непорозуміннях.
 
Дія відбувається увечері напередодні уїкенду недалеко від Парижа - у будинку французької сім’ї, який раніше був фермою і де досі кімнати носять дивні назви: свинарник і корівник. Саме тут і розгорнуться всі події, що почалися з цілком банальної сімейної інтрижки …
Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини Жаклін до її мами, запрошує до себе в будинок розкішну коханку і шикарну фотомодель Сюзанну, а також свого давнього друга Роберта, що прибуває з Парижа. Щоб влаштувати по-справжньому вишукану вечерю у французькому стилі, чоловік також замовляє куховарку з агентства. Вся сіль ситуації полягає в тому, що цей самий Роберт є коханцем Жаклін, яка, дізнавшись про його приїзд, відразу ж скасовує візит до мами. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Ланцюг несподіваних для головних героїв подій породжує все нові і нові тонкі ситуації і моменти, які змушують чоловіка, дружину та їхнього вірного друга Роберта буквально нашаровувати одну брехню на іншу.
 
Люди, які грають в ігри, спочатку завжди думають, що контролюють ситуацію, але з часом гра починає диктувати свої правила. Добре, що в нашому випадку ніхто не постраждав, адже «Французька вечеря» - це комедія. У ній всі герої не без гріха, а тому чудово зрозуміли один одного. А деякі з них, можливо, навіть і дещо усвідомили …
 
Дійові особи та виконавці:
 
Бернард - Сергій Скляренко
Жаклін - Юлія Путінцева, Анастасія Метальнікова
Роберт - Антон Пилипейченко, Олексій Головач
Сюзетта - Вікторія Лозінська
Сюзанна - Ганна Болдирева
Джордж - Святослав Фехтел, Антон Пилипейченко

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Французский ужин (театр ім. П.К. Саксаганського) состоится 28 ноября 2014, 19:00, пятница в Дом офицеров. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.