Сервис комбинирует билетные предложения организаторов и реселлеров. Цены реселлеров могут быть выше номинальных.

ROCK LEGENDS: SCORPIONS | AC/DC

15 февраля, 19:00, пятница
Цена: от 450 грн
Бронь На кассу
48
часов

Описание

ROCK LEGENDS SCORPIONS | AC/DC
Симфонічне шоу від Lords of the Sound:
 
15 лютого о 19:00 в Палаці Спорту симфонічне триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound. Енергія легенд року SCORPIONS та AC/DC в одному концерті!
 
Експресія рок-гігантів та глибинність симфонічного аранжування зіллються в піснях, що сколихнули весь світ. Scorpions та AC/DC – музичні титани, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років, а на їх музиці виросли три покоління палких фанатів!
 
І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічне триб’ют шоу «Rock Legends». Драйв та гармонія, мурахи по шкірі та нестримні коливання тіла, наспівування обожнюваних пісень – це все твої відчуття на концерті 15 лютого. 
 
SCORPIONS – гурт, що запустив по світу «вітер змін». Німці, що заспівали англійською ліричні рок-балади з віртуозними гітарними програшами. Вони і стали відмінною рисою, яка принесла «скорпам» любов мільйонів.
 
Тому симфонічний оркестр, рок-бенд та вокальний геній Ігоря Петрова об'єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів, яка стала классикою хард-року!
 
Лише в цього вечора, у  симфонічному аранжуванні ,зазвучать нетлінні Wind of Change, Hurricane, Still Loving You, Holiday, Send Me An Angel, Humanity, Maybe I Maybe You та інш. 
Другий блок шоу присвячений ще одному з найвідоміших гуртів в історії рок-музики. 
 
AC/DC розглядаються як піонери хард-року та хеві-метала, хоча самі свою музику завжди класифікували як рок-н-ролл, в основі якого лежить ритм-н-блюз, посилений залізним звучанням гітар, барабанним громобоєм та скреготливим вокалом. 
 
І якнайкраще з нелегким репертуаром впорається офіційний триб’ют гурт “Easy Dizzy”. Будьте певні, ці хлопці відтворюють атмосферу, заряджають  потужною енергією та драйвом рок-н-рола в дусі AC/DC! 
 
Легендарний барабанщик AC/DC Кріс Слейд після сумісного годинного концерту з Easy Dizzy відмітив їх високий рівень: «Вони глибоко в матеріалі, віртуозні, сповнені запалу та легко імпровізують».
 
Тому готуйтеся до якісного відриву під Back in Black, Thunderstruck, Highway to Hell, T.N.T., Shoot to Thrill та інш. у симфонічному супроводі Lords of the Sound.
 
Три години запального симфо-року Scorpions та AC/DC охоплять вас з головою 15 лютого в Палаці Спорту на симфонічному триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound. 

  

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

ROCK LEGENDS: SCORPIONS | AC/DC состоится 15 февраля, 19:00, пятница в Дворец Спорта. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ