Оскар

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

Описание

«Дорогий Боже, мене звуть Оскар, мені десять років … Мене звуть Лисий, на вигляд мені сім років, я живу в лікарні через рак і ніколи не звертався до тебе, бо навіть не знаю, чи ти існуєш», - пише Оскар у своєму листі до Бога. Оскару не допомогла ані пересадка кісткового мозку, ані хіміотерапія. І ніхто, особливо його батьки, не наважується сказати те, що він і так вже знає – хлопчик помирає. Бабця Ружа, найстарша серед «рожевих пані», навідує Оскара у лікарні і стає для нього близькою приятелькою. Вона радить хлопчикові пограти у гру: уявити, що кожен із наступних дванадцяти днів дорівнює десяти рокам його уявного майбутнього. Рожева пані пропонує звертатися до Бога з одним бажанням щодня. Оскар щоночі пише листи Богові, у яких розповідає про своє життя і, врешті-решт, за 12 днів проживає насичене життя довжиною у 110 років.
 
14 чуттєвих, щирих, часом кумедних і по-дитячому безпосередніх листів невиліковно хворої дитини до Бога торкаються глибини душі і, зрештою, піднімають недитячі питання філософії буття.
 
Вік: 12+ | Мова: українська | Тривалість: 80 хвилин.
 
Прем'єра відбулася 21 листопада 2015 року
 
Режисура та інсценізація - Михайло Урицький
Художник - Ольга Філончук
Музичне оформлення – пісні Земфіри
 
У виставі зайняті: Юлія Шаповал, Ігор Федірко

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Оскар состоится 29 октября, 19:00, суббота в Киевский муниципальный академический театр кукол. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ