Информация об ограничении массовых мероприятий!

ВЕЛИКЕ НОВОРІЧНЕ БУЛЬ-БУЛЬ ШОУ. МИЛЬНА ОПЕРА! (14:00)

6 января 2016, 14:00, среда
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

«ВЕЛИКЕ НОВОРІЧНЕ БУЛЬ-БУЛЬ ШОУ. МИЛЬНА ОПЕРА!»
 
У найчарівніший час ... Напередодні Нового року та Різдва ...
 
Спеціально для Вас!
 
Перший Театр Мильних Бульбашок приготував найочікуванішу та захоплюючу прем'єру року - мюзикл «НОВОРІЧНА МИЛЬНА ОПЕРА» з Борисом Барським у головній ролі. Країна Пузирляндія, яка так полюбилася маленьким киянам, знову чекає всіх у гості. Підкоривши глядачів у більш ніж десяти країнах Європи, завдяки фантастичним виставам «Велике Новорічне Буль-Буль Шоу», «Формула Пузиря Щастя» і «Викрутаси Магістра 
 
Надувайла», одесити приготували подарунок усім українцям до Нового року - Прем'єру!
 
Компанія Like Production Europe та Перший Театр Мильних Бульбашок представляють одного з найвідоміших одеситів Бориса Барського. Як говорять, Одеса - місто посмішок і гумору, а Борис Барський - один з тих, хто вміє ці посмішки створювати. Нудьга і сірість на горизонті - скасовуються!
 
Море сміху, феєрія мильних бульбашок і відмінний новорічний настрій - гарантовано! Найкращі райдужні та веселі дитячі фантазії на Новий рік і Різдво втілюються в реальність. Вас чекає надзвичайно гумористична та казкова пригода Академіка Чудіка, Магістра Бульбашкової музики Надувайла, дивовижної Феї Чарівнівни, і, звичайно ж, Милочки і Пузирчика.
 
Вперше в світі! Ви станете свідками того, як оркестр з 1 мільйона мильних бульбашок зіграє свій перший музичний шедевр !!! А під час фантастичної битви двох великих магів і композиторів Пузирляндіі, всі з головою поринуть у світ чарівництва, музики і дивних чудес. Унікальні спецефекти, гігантські мильні бульбашки, дивовижні трюки і чарівні сюрпризи. Дітвора із захопленням ще довго буде згадувати цю мильно-веселу і казково-музичну новорічну історію. Пориньте у світ дитинства та радості всією родиною!
 
Як знайти чарівну країну Пузирляндію? Легко!
 
Палац «КПІ», метро «КПІ».

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

ВЕЛИКЕ НОВОРІЧНЕ БУЛЬ-БУЛЬ ШОУ. МИЛЬНА ОПЕРА! (14:00) состоится 6 января 2016, 14:00, среда в Дом культуры НТТУ (КПИ). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+