Los Vivancos

16 февраля, 19:00, пятница
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

Описание

Шоу Los Vivancos Киеве

Головна танцювальна подія цього року!
У лютому В рамках європейського туру з єдиним концертом у Києві виступлять всесвітньо відомі королі фламенко - Los Vivancos!
 
Los Vivancos - це брати, які володіють воістину неймовірним поєднанням талантів: вони не тільки блискуче танцюють, а й співають, грають на різних музичних інструментах. Їх фантастичний темперамент вражає. Шоу Aeternum ("Вічність"), з яким брати гастролюють країнами всього світу, едеі у Київ! Неперевершені майстри, що поєднують традиційне фламенко з сучасним танцем, степом і неймовірними акробатичними номерами, перетворюють концерт в захоплюючу хореографичекое дійство. Шоу від Los Vivancos - справжній спектакль з використанням декорацій і сучасних світлових технологій. 
 
Aeternum - це історія добра і зла, метафора про безсмертя, яким мистецтво обдаровує людину. Ангели, демони, вампіри, музика, танці, боротьба і магія показуються в комплексі великого подання та обрамляються в таємничий ореол чарівництва. Головний художній консультант вистави - Даніеле Финци Паска, режисер і сценарист шоу Cirque du Soleil ("Цирку дю Солей"). Музика до спектаклю написана братами Віванкос. Вона об'єднує в Aeternum музику фламенко з роком, класичну музику з музикою, кіно в єдиній партитурі, записаної у виконанні Симфонічного оркестру в Будапешті. 
 
Los Vivancos були спеціальними гостями і хореографами шоу Mylene Farmer "Avant Que Lombre", учасниками "San-Remo" з Lola Ponco і Gio. У 2009 році вони стали переможцями у номінації "Краще оригінальне шоу" на "Las Lunas Awards" в Мексиці. У 2008 році брати удостоїлися двох номінацій принцеси Стефанії на світовому фестивалі цирків в Монте-Карло, а їх шоу в Лос-Анжелесі "Танці з зірками" подивилося більше 35 мільйонів чоловік.
 
Брати Los Vivancos отримали прекрасну освіту в кращих навчальних закладах. У 2004 році вперше світ побачив фламенко-шоу братів Los Vivancos. З того моменту неймовірний успіх і інтерес публіки до них не згасає! Історія фламенко налічує багато століть, і сьогодні королями цього стилю є саме Los Vivancos! Доказом тому - досягнення, яким можуть похвалитися лише одиниці танцюристів: колектив увійшов до Книги рекордів Гіннеса як "швидкі ноги". Але існує й інший рекорд Los Vivancos - у Франції брати зібрали понад 20 аншлаги поспіль у різних залах країни. За час свого існування Los Vivancos завоювали безліч міжнародних нагород, зокрема стали переможцями американського шоу "Танці з зірками", яке подивилися більше 35 мільйонів чоловік.
 
Сьогодні Los Vivancos - це семеро братів: Жозе, Крісто, Аарон, Юда, Еліас, Ізраїль. Жозе - наймолодший з усіх братів, здатний на найвинахідливіші трюки. Крісто - вправно сполучає школи класичного балету з традиційним фламенко. Аарон - в його стилі танцю нічого не втрачено. Володар м'якого і приємного голосу. Юда - головний композитор групи. Володіє унікальною швидкістю і точністю. Еліас - старший з братів, лідер. Демонструє стиль танцю, який поєднує в собі силу і витривалість. Ізраїль привніс дух сучасності в класичне фламенко, танцює і грає на флейті, не втрачаючи рівного дихання.
 
Los Vivancos підкорили своїми талантами більше тридцяти країн на всій планеті, збираючи скрізь повні аншлаги. На черзі - Київ!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Los Vivancos состоится 16 февраля, 19:00, пятница в МЦКИ (Октябрьский Дворец). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ