KATYA CHILLY GROUP

2 мая 2017, 18:30, вторник
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

02 травня 2017 року. Велика зала у «Галерея Лавра». Цього травневого вечора плестимуть таємничі та неймовірно енергетичні візерунки голоси дев’яти музичних інструментів і однієї жінки-чарівниці, яку ми всі щиро любимо.

Тригодинним концертом від Каті Чілі та її друзів-музикантів розпочинаємо серію кращих перед-вечірок з приводу гостин Євробачення в Україні.

Для тих, хто приходить вчасно, передбачена можливість прикрасити обрану частину тіла чи обличчя мотивами Петриківки або Трипілля, на власний вибір. (І нагадаємо, що за європейськими рамками «вчасно» означає дещо раніше)

Для тих, хто полюбляє місця попереду, передбачена участь в автограф та/чи фотосесії з виконавцями.

Отже, чекаємо вас о 18:30, а попрощаємось о 22:00. Поспішайте викупити квитки!

P.S. Кожне творення свята залишає по собі певну атмосферу в просторі – і спеціальні  гості Галереї Лавра, завершуючи свої інсталяції, обов’язково відчують атмосферу після Time for Fun з Katya Chilly GROUP та програмою To Be, підготованої спеціально для проекту.  Пересвідчитись у цьому зможете вже 05.05.17 на відкритті виставки.

Склад учасників концерту:

•             Катя Чілі - вокал

Валентин Корнієнко – контрабас

•             Максим Сидоренко – фортепіано

•             Алік Фантаєв – барабани

•             Сергій Охрімчук – скрипка

•             Ярослав Джусь – бандура

•             Спеціальні гості: Зімозіс, Ун Ріу, Анна Вірлінг, фолк-гурт Рожаниця

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

KATYA CHILLY GROUP состоится 2 мая 2017, 18:30, вторник в Галерея Лавра. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+