Граємо в дурня

20 марта, 19:00
Спектакль «Граємо в дурня». 20 березня 2016 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
За п’єсою Франсіса Вебера «Вечеря з дурнем».
  
Франсіс Вебер добре знайомий глядачам. Цей відомий майстер неперевершених комедій написав сценарії і зняв такі фільми, як: «Іграшка», «Високий блондин у чорному черевику», «Чудовий», «Невдахи», «Втікачі» і ще багато-багато інших. Вебер асоціюється з П'єром Рішаром, який і втілював у кіно цього світового улюбленця публіки.
 
Уявіть собі: раз на тиждень компанія впливових панів влаштовує вечерю, на яку кожен учасник повинен привести з собою одного дурня. Запрошний, звичайно, не здогадується, чому йому надана така «честь». Той, чий дурень виявиться найбільш переконливим, виграє. Коли до П'єра дійшла черга привести гостя, він дуже зрадів, адже напередодні якраз познайомився з фантастичним дурнем Франсуа Піньйоном. Піньйон - чарівний, простодушний, зворушливий, смішний і просто чудовий...  П'єр і уявити собі не міг, що за кілька годин цей Піньйон повністю зруйнує його життя...
 
«Граємо в дурня» - це легендарна  пронизлива комедія, в якій глядач буде зачарований поворотами подій і калейдоскопом непередбачуваних ситуацій. Багато кумедних сцен, дотепних діалогів, тонких натяків - і все це у геніальному виконанні неперевершених акторів: Євгенія Паперного, Дмитра Лалєнкова/Влада Задніпровського, Олександра Ігнатуши та Валерія Астахова.
 
Сказати, що це просто смішно - не сказати нічого! 
Геніально, неповторно, яскраво, талановито, незабутньо - усе це про спектакль «Граємо в дурня».
 
У головних ролях:
 
н.а.України Є.Паперний
з.а України Дм.Лаленков
з.а.України О.Ігнатуша, В.Задніпровський
з.а.України В.Астахов
Ю.Яковлев
К.Сінельник
А.Безуханич.
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ