FANTASTIC TIME. Kyiv Fantastic Big Band

26 июня 2018, 19:30, вторник
Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена
прошедшее событие
Внимание! Время начала концерта может корректироваться организаторами в день мероприятия! Начало концерта может быть задержано на один и более час. Сервис "Интернет Билет" не несет ответственности за изменение времени, точное время начала можно уточнить в самом месте проведения события.

О событии

Бувають в житті такі вечори, атмосферу яких пам'ятаєш ще багато-багато років. Це не просто приємно проведений час - це фантастичний час, згадуючи який - зупиняється все навколо, зникають всі сторонні звуки і ти вже не тут і зараз, а там...... Там ти, пам'ятаєш запах, атмосферу, пам'ятаєш компанію, місце і щось ще, що складно зрозуміти і вловити, те, що дійсно називається щастям.
     Атмосферу вечора для Вас буде створювати Fantastic Big Band. Цей колектив входить до складу Kyiv Fantastic Orchestra, добре відомого в Україні та за її межами як Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, заснований ще в 1979 р У різний час з колективом працювали виконавці, композитори, диригенти, які створили національну музичну традицію. Оперні корифеї Дмитро Гнатюк, Анатолій Кочерга, Анатолій Мокренко, Анатолій Солов'яненко, Євгенія Мірошниченко, Юрій Богатиков, Валентин Пивоваров, Іван Пономаренко, Лідія Забіляста; зірки естради - Софія Ротару, Микола Мозговий, Іван Попович, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко.
    За цей час, FantasticBigBandстав легендою, в складі якого професійні музичні чарівники:
- п'ять саксофонів,
- чотири тромбони,
- чотири труби,
- дві гітари,
- клавіша
- і ударник.
Все це під керівництвом Ігоря Чернова, ну а закрутить всіх у звуках відомий диригент Віталій Фізер. З 2014 року - диригент Київського симфонічного оркестру "Lords of the Sound". З 2016 по 2017 - диригент симфонічного оркестру "Академія". Співпрацював з Національним академічним духовим оркестром України й Хоровою капелою імені П. Чубинського. З 2017 року - в.о. диригента в Державному естрадно-симфонічному оркестрі України.
Учасник багатьох концертних програм оркестру, в тому числі у співпраці з відомими виконавцями Євгеном Хмарою, Дариною Ковтун, Дмитром Шуровим (PIANOBOY), Вікторією Литвинчук, Аліною Башкіної, Маргаритою Мелешко та й багатьма іншими.
    У цей вечір прозвучать хіти та музика з відомих кінофільмів починаючи з 20-х років минулого століття і до сьогодні. Це буде і оксамитовий джаз, і сучасні композиції, ті що постійно на слуху, і романтика, і місцями драйв, в цілому, такий красивий вечір в красивому місці. Екран на задньому плані та візуалізація тільки посилять ефект подорожі по часу.
   Запрошуємо стати учасником такого фантастичного часу, створити собі неповторні моменти в своєму житті. Приходьте на один з циклу вечорів, де приглушене світло, розкішна атмосфера, приємні напої та музика, яка не одне покоління зробила щасливими, забере Вас з повсякденних буднів і поведе за собою в fantastic time.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

FANTASTIC TIME. Kyiv Fantastic Big Band состоится 26 июня 2018, 19:30, вторник в Grand Hall Kreschatyk. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+