Квіти Пустелі

9 марта, 19:00
«Квіти Пустелі» - це унікальне, яскраве та незабутнє танцювальне шоу, створене засобами сучасної та традиційної східної хореографії, що оспівує красу жіночого тіла та велич жіночої душі. 9 березня 2015 року на сцені Центрального будинку офіцерів.
 
Східний танець бере свій початок на Близькому Сході, землі сурових пустель та квітучих оазисів. У стародавніх Шумерських та Фінікійських храмах, його виконували найкрасивіші жінки, даруючи квіти своєї любові, пристрасті та найвищих почуттів в обряді поклоніння Великій Матері, богині Кохання та Плодючості Іштар, саме тому провідне місце в цьому танці займають пластичні рухи живота та стегон, що символізують відродження жіночої сили та змієподібні рухи руками - бо змія символ нескінченності поколінь. Цим танцем милувалися у розкішних палацах єгипетські фараони та наймогутніші правителі сходу. Авторські постановки у виконанні майстерних танцівниць колективу східного танцю Аміри Абді представлять глядачеві найрізноманітніші стилі східного танцю та розкриють таємниці найдавнішої у світі східної танцювальної культури, що нараховує декілька тисячоліть
 
Спеціально для кожного танцю було створено ексклюзивні розкішні костюми, оздоблені східною вишивкою та кристалами.
 
Хореографи:
 
Аміра Абді - професійна танцівниця та хореограф, визнана в Україні та за її межами. У 2002 році заснувала першу в Києві школу східного танцю, на базі якої було створено перший в Україні професійний колектив східного танцю. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів із східного танцю, віце-чемпіонка світу з народно-сценічного східного танцю (Bellydancer of the World 2012, Німеччина).
 
Оксана Макаренко - солістка колективу східного танцю Аміри Абді, хореограф,  лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів із східного танцю.
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.