Новорічна вистава «Not Angry birds в Космосі»

9 января, 16:00
Новорічна вистава «Not Angry birds в Космосі» 
в ATMASFERA360 
 
Новий рік - час казки, чарів та чудес! Діти чекають це свято з нетерпінням, адже вони знають, що здійсняться їх всі заповітні мрії. Стань те чарівником для своєї дитини, а ATMASFERA360 допоможе вам перетворити новорічні свята в захоплюючі пригоди. 
 
Новорічна вистава «Not Angry birds в Космосі» - інтерактивний спектакль з елементами сферичного шоу і повним залученням глядачів у виставу. Захоплююча історія, створена за мотивами культової гри, перенесе вас в космічні пригоди з впізнаваними пташками і здивує незвичайними поворотами сюжету! В новорічному інтерактивному шоу є і детективна лінія, і пригоди, і любов, дружба і, звичайно ж, добро, яке все перемагає. А повнокупольне відео від ATMASFERA360 дозволить дітям разом з героями вирушити  в захоплюючу космічну подорож! 
 
Гостей чекає: 
- Театралізована вистава з незвичайними поворотами сюжету; 
- Сферичне шоу; 
- Космічна подорож; 
- Яскраві  костюми; 
- Веселі майстер-класи; 
- Інтерактивні ігри; 
- І, звичайно ж, приємні подарунки! 
 
«Not Angry birds в Космосі» - найяскравіше, цікаве і пізнавальне новорічне свято, яке подарує тепло, радість і сміх всім гостям. Новорічні чудеса починаються в ATMASFERA360! 
 
Чекаємо вас з 13 грудня в ATMASFERA360 на найнезвичайнішій ялинці Києва! Новорічна програма розрахована для  дітей від 3 років. 
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ