Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

30 октября, 19:00
цена: от 200 грн

Всеукраїнський тур «Тіна» — нова концертна програма Тіни Кароль! Це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary…
«Багатогранність жінки- це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати «, — говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому — в концерті прозвучать, як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Делієргієвим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спец ефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всій палітрою почуттів…

Хореографом-постановником туру став Василь Козар (Kozar Dance Theatre)

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1 + 1!

Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур
200 - 550 грн Балкон мест в продаже: 95
450 - 2250 грн Партер мест в продаже: 429

Другие даты тура этого исполнителя:

29 октября, 19:00
Киев Національний палац мистецтв "Україна" цена: 1650 грн
Заказать билет Осталось билетов: 4
31 октября, 19:00
Киев Національний палац мистецтв "Україна" цена: от 290 грн
Заказать билет Осталось билетов: 158
1 ноября, 19:00
Киев Національний палац мистецтв "Україна" цена: от 290 грн
Заказать билет Осталось билетов: 210
2 ноября, 19:00
Киев Національний палац мистецтв "Україна" цена: от 200 грн
Заказать билет Осталось билетов: 211