Ансамбль ім. Павла Вірського

24 ноября, 19:00
Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського призначає ще одну зустріч з улюбленими глядачами. 24 листопада 2016 року у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться додатковий концерт легендарного колективу. 
 
Художній керівник колективу - Герой України Мирослав Вантух. 
 
З новою концертною програмою Національний заслужений академічний ансамбль танцю Украйни імені Павла Вірського на Головній сцені України!
 
Основу репертуару ансамблю становлять старовинні й сучасні танці різних регіонів України. Показовою рисою ансамблю є широке відображення сучасної тематики і творче використання спадщини народного танцю. На концертах колективу глядач насолоджується не тільки прекрасним виконанням, а і чудовими костюмами, які, безумовно, є невід'ємною складовою спектаклю. Обробку народної музики і нову музику до танців створили і створюють багато композиторів України. А яскраві і виразні рухи, віртуозні стрибки, блискавичні обертання і неперевершена зміна динаміки танців - від меланхолії до ейфорії - це унікальний союз кольору, енергії та артистизму! 
 
Саме завдяки високому рівню професійної майстерності ансамбль здобув широку популярність в багатьох країнах. Українському хореографічному мистецтву аплодують концертні зали усього світу! Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В‘єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури. 
 
Тож чекаємо шанувальників українського народного танцю 24 листопада у Великій залі Національного палацу мистецтв «Україна»!
Вхід у національному одязі вітається!
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ