Тренінг з Джорданом Белфортом "Прямолінійна система переконання"

10 июня, 09:00
Вперше в Україні, Реальний вовк з Волл-стріт — Джордан Белфорт.
Прямолінійна система переконань, Правило 4 секунд і «Продай мені ручку» — методи, винайдені Белфортом, стали аксіомою ефективних продажів.
 
10 червня, у національному палаці мистецтв «Україна», Джордан Белфорт проведе авторський одноденний тренінг з продажів, який відомий у всьому світі.
 
Для того щоб успішно продати продукт, ідею, що-небудь — потрібно продати себе. У 23 роки він уже володів власним бізнесом по доставці м’яса і морепродуктів на Лонг-Айленді в Нью-Йорку. У 25 він оголосив про своє банкрутство в силу браку освіти і усвідомив, що вчитися — те, що потрібно робити все життя. Зараз йому 52, він мільйонер і знає, як допомогти іншим досягти успіху в бізнесі дотримуючись етичності.
 
«Приведіть мені молодих, голодних і дурних, і я дуже швидко зроблю їх багатими», — і це не просто слова. Вже більше 5 мільйонів чоловік прослухали тренінг по його методиці. Белфорт є консультантом понад 50 великих світових компаній, чиї кейси доводять — його методи працюють! Успішне мислення по Белфорту, 5 ключів впливу, 10 базових навичок мови і тіла, нівелювання заперечень у продажах і перетворення «холодних» дзвінків в гарячі продажі. Все це — за один день!
 
Одноденний тренінг-інтенсив розрахований на менеджерів старшої ланки, топ-менеджерів, керівників відділів великих компаній, власників бізнесу, людей, яким цікаво як особистісний розвиток, так і бренду, людей, які вміють і люблять відпочивати, знають ціну грошам, незалежних, схильних до експериментів в бізнесі в контексті креативу та інновацій.
 
Пам’ятайте: люди не купують, людям продають. І ви можете збільшити ефективність своєї справи на 120%!
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ