Информация об ограничении массовых мероприятий!

"Ти...!" вистава за оповіданням Івана Буніна

7 июня 2018, 19:00, четверг
Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
48
часов

О событии

     Одвічне прагнення людини бути щасливою і коханою, часом спонукає нас до несподіваних вчинків.

Він немолодий, не бідний, але й не дуже заможний чоловік, який захопився живописом настільки, що переїздить до Москви…малює все,що йому сниться і ввижається…

Вона живе не за правилами суспільства…Вона сама створює ці правила… Їй не цікаве сіре буденне життя… вона молода,амбітна і вільна в своїх вчинках…

Одного весняного вечора Вона увірвалася в Його нецікаве і нудне життя…

Ніхто з них не знав, чим скінчиться цей візит молодої пані до художника-початківця… але серце почало оживати…сни, і мрії почали справджуватися…

Кохання чи зацікавленість? Пристрасть, бажання чи просто  потяг? Хто Вона? Звідки? І чому з`явилась?

А може це все просто Йому наснилось?...

Вистава "Ти... !" за оповіданням Івана Буніна "Муза".
В ролях : Анатолій Тихомиров, Геннадій Шевчук, Наталя Потапова, Анатолій Вторенко, Наталія Жмак,Роман Листопад.
Хореограф - Тата Таранюк .
Режисер - Потапова Н.
Художній керівник - Заслужений артист України  Анатолій  Юрійович Тихомиров.

 

Любов - це найбільше щастя, дароване людині. Але над нею вічно висить рок. Любов завжди пов'язана з трагізмом, щасливий фінал у справжнього кохання буває рідко, тому що за миті щастя людині доводиться платити.

    Самотність стає неминучою долею людини, яка не зуміла розгледіти в іншому близьку душу. Тільки любов дає щастя духовного спілкування. У героях вистави «Ти..!», в їх прагненні один до одного є щось, що протистоїть будням життя, є прагнення захопити свій шматочок щастя хоча б на одну ніч, бажаючи хоч один раз в житті відчути справжню любов і щире кохання.

Любов - земні радощі, неймовірний потяг однієї людини до іншої. Все, що пов'язано з цим почуттям, чисте і щире, овіяне таємницею і навіть святістю. Це почуття виглядає сміливо і відверто. Прагнучи отримати свою частку щастя, люди часто егоїстичні і жорстокі. Вони усвідомлюють, що щадити людину безглуздо, бо щастя на всіх не вистачить, а чи раніше чи пізніше ти відчуєш біль втрати - не важливо. Поступаючи жорстоко, вони лише живуть за законами життя, в якій вони не в силах нічого змінити. Але, незважаючи на це, навіть найменший проблиск любові може стати для героїв тим моментом, який людина все своє життя буде вважати найщасливішим. Лічені хвилини щастя - завжди найвищий злет у житті людини, в які людина хоч на короткий час позбувається смутку і шаленіє від почуттів,що окрилюють душу та тіло. Любов є і покаранням, і випробуванням, і нагородою. Вона розфарбована піднесенням і  смутком, вона водночас прекрасна і сумна.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

"Ти...!" вистава за оповіданням Івана Буніна состоится 7 июня 2018, 19:00, четверг в Киевская Малая Опера. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+