Информация об ограничении массовых мероприятий!

Велике Буль-Буль Шоу

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Перший Театр Мильних Бульбашок
«Велике Буль-Буль Шоу або Викрутаси Магістра Надувайла»
 
Запрошуємо Вас на блискуче «Велике Буль-Буль Шоу» від Першого Театру Мильних Бульбашок!!! У дивовижній чарівній країні гігантських мильних бульбашок — Пузирляндіі все йшло своїм порядком. Професор Надувайло, в минулому Магістр Капасливої Шародувії, а нині викладач чарівної «Буль-Буль школи», в очікуванні свого 120-річного ювілею, захопився читанням казок і чаклунських книг. Але хто ж міг припустити, що книга, яку він відкриє, перетворить його в злобного троля, а жителів країни втягне в дивовижні і неймовірні пригоди!
 
Казкове «Криве мильно-бульбашкове дзеркало», яке створить Магістр, переверне всю Пузирляндію з ніг на голову! Пузирик винайде «Буль-Мобіль», а сам Магістр зменшиться до неймовірних розмірів і влаштує справжній танцювальний Батл! Чи зможуть учні чарівної «Буль-Буль Школи» Милонька і Пузирчик виплутатися з цієї мильно-веселої і казково-бульбашкової історії?!
 
Приходьте та дізнайтеся! Це одна з найнезвичайніших і найвеселіших дитячих вистав, де головними героями є мильні бульбашки! Дивовижні мильні бульбашки не залишають байдужими нікого на світі, а феєрія гігантських мильних бульбашок на сцені подарує незабутнє відчуття радості дітям і дорослим. Кожен глядач зможе побувати всередині мильної бульбашки! 
 
Пориньте у світ дитинства і радості всією сім'єю!  Разом — веселіше! 
 
Компанія «Like Production Europe» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» - це більше 500 вистав по всьому світу. Наші концерти – кращі ліцензійні дитячі Шоу в Україні та країнах Європи.
 

 
P.S. Маленьким дітям до 4-х років безкоштовно (без надання окремого місця). Програма спектаклю розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 год. Сидіння в залі розташовані з різким підйомом, що відкриває чудовий огляд. З місць по краях  теж добре видно, зал  компактно облаштований.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Велике Буль-Буль Шоу состоится 21 мая 2016, 11:00, суббота в Центральный дом художника . С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+