Baltic Beer Fest

9 октября 2016, 10:00, воскресенье
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

В НСК «Олімпійський» неймовірна та унікальна подія - Baltic Beer Fest!
 
Baltic Beer Fest Київ — це свято міжнародної культури, фестиваль національних страв та пива!
 
Протягом трьох незабутніх днів ви матимете змогу насолодитися напоями та стравами різних країн світу, послухати фольклорні, рок-гурти та духові оркестри, весело провести час з друзями та родиною! Для поціновувачів сили та краси захоплююче шоу стронгменів, а також окрема зона для діточок з купою найцікавіших розваг! Гарний настрій, найсмачніші страви та захоплююча атмосфера – гарантовано! Станьте частиною етнічного життя країни! Цікаве, модне, нове! Разом з нами!
 
Режим роботи: 10:00-22:00
 
Правила перебування на фестивалі:
Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь виконувати правила та інструкції, встановлені організаторами заходу. Даний перелік правил є неповним та може змінюватись. З повним переліком правил Ви можете ознайомитися на сайті організатора або в місці проведення в день заходу.
 
Відвідування концерту є ризиком, який бере на себе Власник квитка. Організатори та адміністрація концертного майданчика не несуть відповідальності за здоров’я та особисті речі Власника квитка. Відвідувачі, що порушують правила відвідування заходу, повинні будуть покинути захід без будь-яких компенсацій. Крім даних правил відвідувачі зобов’язані виконувати правила перебування, які встановлені концертним майданчиком.
 
Правила безпеки:
 
1. Категорично забороняється проносити на захід:
 
- Планшети.
- Дрони.
- Будь-яку зброю (включаючи холодну, газову та газові балончики), вибухові речовини, піротехніку, лазери, ліхтарі, миготливі предмети.
- Скляні, биткі та колючі предмети, парасольки.
- Будь-які напої та їжу, рідину, духи в тарі більше 30 мл.
- Будь-які наркотичні речовини, а також засоби для їх вживання.
- Професійну фото та відеоапаратуру, а також аудіоапаратуру для проведення запису.
 
Вам може бути відмовлено у проході на захід при наявності даних предметів без компенсації вартості
квитка. Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки.
 
2. У зв’язку з підвищеними вимогами до безпеки вхід РЮКЗАКАМИ ТА ВЕЛИКИМИ ВАЛІЗАМИ заборонений.
 
Зберігання вищевказаних речей на стадіоні здійснюватись НЕ БУДЕ. Прохання не приносити їх з собою, щоб запобігти не допуску на територію концертного майданчику.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Baltic Beer Fest состоится 9 октября 2016, 10:00, воскресенье в НСК "Олимпийский". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+