Информация об ограничении массовых мероприятий!

Andrea Bocellі

23 сентября 2017, 19:00, суббота
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Андреа Бочеллі вперше в Києві
 
Ім'я оперного співака Андреа Бочеллі, який прославився завдяки своєму винятковому голосу, напевно відомо багатьом. Його життєва історія не тільки дивовижна, але і надихає. Адже незважаючи на абсолютну відсутність можливості бачити цей світ, він може втілювати всю його красу і пишність за допомогою музики.
 
Улюблений тенор, визнаний геній оперного співу та найуспішніший співак цієї весни Андреа Бочеллі в перший раз відвідає Київ і дасть грандіозний концерт в стінах НСК "Олімпійський". Не пропустіть свій шанс почути найвідоміші композиції співака в супроводі симфонічного оркестру. Поспішайте купити квиток на концерт Андреа Бочеллі в Києві за допомогою нашого ресурсу або в касах міста. На нашій афіші концертів ви зможете знайти яскраві та гучнi концерти вашого міста.
 
Володар найкрасивішого голосу
 
Складно в це повірити, але шлях до слави Андреа Бочеллі був довгим та тернистим, але зараз італійська зірка оперного співу активно працює над новими творами. Це, втім, не заважає йому насолоджуватися усіма радощами життя. Він займається лижним спортом, любить прогулянки верхи на коні і, звичайно, дарує свою любов сім'ї. Андреа Бочеллі щасливий у шлюбі, виховує двох прекрасних дітей. У вільний час він також любить читати та навіть випустив свою автобіографію "Музика тиші".

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2020 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Andrea Bocellі состоится 23 сентября 2017, 19:00, суббота в НСК "Олимпийский". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+