Волинський народний хор «Гарний козак, гарний» Запальні танці та пісні!!

21 октября, 17:00

Волинський народний хор «Гарний козак, гарний» Запальні танці та пісні!!

21 жовтня 2017 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка - концерт "Гарний Козак, Гарний" від Державного академічного Волинського народного хору: самобутність багатої української культури у всьому своєму різнобарв’ї!

Державний академічний Волинський народний хор запрошує вас на свято української культури. Концерт "Гарний Козак, Гарний" - це народна пісня, танок та оркестр, сплетені у барвистий вінок вокально-хореографічних композицій та етнографічних картин. А артистичний склад налічує близько 80 чоловік!

За роки існування Волинський народний хор провів більше 3500 концертів, з великим успіхом гастролюючи як в Україні, так і далеко за її межами. Колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини та багатьох інших країн Європи.

Ви будете здивовані, наскільки запальною та захопливою є українські пісня та танок. Вас зсередини переповнятиме страшенна гордість за рідну країну! Адже настільки багата, різнобарвна культура свідчить про глибину та величність народу.

Концерт "Гарний Козак, Гарний" залишить у захваті як дорослих, так і діточок. Професійність Волинського народного хору, особливий підхід до програми та художній смак керівника, справжня любов до своєї справи та рідної культури – усе це в поєднанні стає запорукою майстерного втілення найкращих аспектів рідної культури.

Відвідування таких подій сприяють зростанню патріотизму, української свідомості, духовному зростанню Українця як особистості! За бажанням, можна долучитися до українського свята, вдягнувши вишиванку. Майбутнє України - у збереженні традицій та шануванні історії. Пишаймося ними!

В концертній програмі беруть участь: Артисти хору та балету у супроводі оркестру.

Художній керівник : Олександр Стадник.

Волинський народний хор у Киеві відбудеться 21 вересня 2017 о 17:00. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на цікавий Вам концерт, виставу, оперу, балет, майстер-класси, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською картою VISA/MasterCard, готівкою чи кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ