Vive la France

14 февраля, 20:00
14 лютого - клуб Атлас, Київ
має честь прийняти турне «VIVE LA FRANCE!» та чудовий концерт за участю відомих французьких артистів, мсьє Джонатана Дассена (сина мсьє Джо Дассена), який співає хіти свого батька та свої пісні. Мадмуазель Патсі прикрасить наш концерт своїми оригинальними композиціями.
Ми покажемо французький стиль кабаре, в якому немає ніяких канканів та інших танців, бо кабаре — це насамперед пісня. У нас не буде безіменних танцівниць із «Мулен руж», ми представимо відомих іменитих артистів. Формат «VIVE LA FRANCE!» — кабаре, зараз забута українська традиція, бо довоєнна Україна була на половину в Європі, і цей жанр концертів був дуже популярний. Таким чином, «VIVE LA FRANCE!» відроджує наші традиції і в той же момент входить в європейський сучасний музичний формат.
 Живий звук прогом 1 год 40 хв.
Стикаючись з великими труднощами ми все ж таки хотіли б організувати франко-український благодійний концерт. Цей концерт спрямований на реалізацію франко-українських зв'язків і в той же час має своєю метою збір коштів для допомоги кільком благодійним асоціаціям, створених допомагати українським дітям-інвалідам та сиротам в самому широкому сенсі. 
Ціни - 300-850 грн
Показать полностью...

Предзаказ

К сожалению, данное мероприятие сейчас не доступно для продажи, но Вы можете оформить предзаказ. Когда продажа на мероприятие будет активна, мы оповестим Вас на почту!

+ Вопрос FaQ Ответ