Тартак "Ввічність"

20 декабря, 18:00
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена

Описание

Історія гурту «Тартак» розпочалася в 1996 році, коли новостворений проект бере участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута» та стає лауреатом 1-ї премії в жанрі танцювальної музики.
 
На початку 1998 року «Тартак», в якості переможця «Червоної Рути-1997» їде у всеукраїнський тур. В 2001 році світ побачив дебютний альбом гурту, який складався з 12 композицій. 
 
На початку 2000-х «Тартак» запрошують виступати всі найбільші українські фестивалі, гурт отримує перший досвід виступу в якості хедлайнера. 
 
Наступні роки активна концертна діяльність та завзята студійна робота музикантів приносить результати: в 2003 році виходить альбом «Система нервів», 2004 - «Музичний лист щастя». В 2005 році «Тартак» вдається до цікавого музичного експерименту, записавши альбом «Гуляйгород» з кіровоградським етнографічним колективом.
 
В 2006 році до Чемпіонату світу з футболу на підтримку української збірної, яка вперше в історії потрапила в фінальну частину цього чемпіонату, «Тартак» оприлюднює пісню «Україно, Забивай!», того ж року виходить наступний альбом колективу «Сльози та соплі». 
 
Шостий альбом «Опір матеріалів» побачив світ в 2010 році, за два роки «Тартак» випускає сьомий альбом із відповідною назвою «Сімка».
 
В грудні 2014 року «Тартак» відзначає своє 18-річчя і розпочинає всеукраїнський тур, де на концертах виконує не тільки добре впізнавані хіти, а й презентує композиції, які увійдуть до нового альбому гурту «Ввічність», презентація якого відбудеться 20 грудня 2015 року в клубі «Sentrum». 
 
«Тартак» на чолі зі своїм лідером, Сашком Положинським, є активним участником і ініціатором багатьох суспільних та громадських проектів, благодійних виступів, всеукраїнських музичних фестивалів та заходів тощо.
 
Композиції гурту - це неймовірний симбіоз різних музичних стилів та напрямків, де навіть найприскіпливіший слухач зазвичай знаходить пісні на свій смак: тут і соціальний протест, і патріотизм, і танцювальні композиції, і найніжніша лірика.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Тартак "Ввічність" состоится 20 декабря, 18:00 в Клуб Sentrum. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ