ШАБЛЯ

8 апреля, 20:00
ГУРТ "ШАБЛЯ" був заснований вокалістом гурту Вовой Гейзером восени 2013 року в Києві.
 
 
З погляду українських музичних експертів ШАБЛЯ - це абсолютно нове дійство в українській рок-культурі, позитивні тексти змушують глядача посміхатися так і плакати з перших акордів. Суміш європейського року, реггі, хіп-хопа, народного фольклору занурює в неперевершену атмосферу народного бутя. Дивно і те, що у цієї музики немає вікових категорій її слухають, як підлітки так і дорослі. До складу гурту увійшли найкращі музиканти країни, котрі раніше працювали в достатньо відомих українських та європейських гуртах.
 
 
Пісня «Браття Українці», облетіла ввесь Інтернет і стала знаковою подією для всього українського народу та безумовно улюбленою для воїнів АТО, строєвою для батальйону Ім. Кульчицького Національної Гвардії України.
 
10 жовтня цього ж року пісня «Браття Українці» була признана офіційним Гімном на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників АТО, а 29-го грудня в Адміністрації Президента України відбулось офіційне вручення документа державного значення про статус Гімну АТО. Саме цей сингл за підрахунками музичних експертів потрапив в топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики. 
 
ГУРТ «ШАБЛЯ» беруть активну участь у благодійних концертах в підтримку воїнів АТО, та в різноманітних подіях пов’язаних з волонтерськими організаціями в Україні. Зі слів фронт-мена гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера:  «Ми хотіли би думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе, чого в нашому репертуарі є в достатній кількості. Але коли йде війна, вбивають людей, нашу країну розривають на шмаття, ми всі, хто вважає Україну за свою Батьківщину, маємо робити все можливе і не можливе щоб вплинути на ситуацію заради майбутнього наших дітей і нас самих».
 
Зараз музиканти працюють над записом нової платівки «Щасливі Дні»,  та готуються до концертного туру зоною АТО. 
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.