Ніно Катамадзе & Insight

26 мая, 19:00

26 травня на честь дня Незалежності Грузії у Жовтневому Палаці відбудеться грандіозний концерт Ніно Катамадзе та гурту Insight.
Ніно Катамадзе - легенда грузинської та Світової сцени, від її голосу завмирали стадіони, а гастрольні тури та концерти проходили ледь не в кожному куточку Світу.

Цього разу музиканти підготували для Вас особливу концертну програму під назвою “Весна”.
Концерт пройде у супроводі великого оркестру під керівництвом видатного музиканта - Ніколоза Рачвелі - улюбленого диригента та композитора самої Ніно.
Ніколоз Рачвелі - керівник Національного Симфонічного Оркестру Грузії. Його ім’я увійшло в Золоту Книгу «Нові обличчя планети» (“New faces of the planet” /Golden Book of UNESCO awards, 1995/). Унікальний музикант, визнаний на Батьківщині та за її межами, подарує українському глядачу своє унікальне бачення музики, силу та ніжність цілого оркестру.
Але і це ще не все…
Спеціальний гість – вокальний ансамбль “Швідкаца” (7)- неймовірна сімка голосів, неповторне багатоголосся - легенда та гордість грузинського вокалу.
Щирість, краса та незабутня грузинська енергетика від зірок зі світовим ім’ям чекають на всіх Киян та гостей міста 26 травня у Жовтневому палаці.

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.