Сервис комбинирует билетные предложения организаторов и реселлеров. Цены реселлеров могут быть выше номинальных.

Lords of the Sound. Киев

Lords of the Sound. Киев

День Закоханих «Love Story» від Lords of the Sound.
14 лютого 2016 року о 17:00 та 20:00 в Національній опері України - програма «Love Story» від симфонічного оркестру Lords of the Sound до Дня Закоханих: романтична музика, танцювальне шоу та гості з Іспанії!

Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.

І тут розпочинається для чоловіків найважче: що ж вигадати, чого б цікавого та небуденного організувати? Намагаємося максимально спростити рішення цього питання і пропонуємо ідеальний варіант! Відвідайте зі своєю половинкою шоу-програму «Love Story» від Lords of the Sound. Кохана буде у захваті, щаслива та переповнена емоціями, а коханий - найкращим чоловіком у світі!

Уявили цю ідилію? Від досягнення цього вас відділяє тільки купівля квитків на програму «Love Story» від Lords of the Sound.

Традиційно найвідоміший Український симфонічний оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів.

Але любов має декілька мов. І окрім музичної складової, мовою танцю до вас звернеться танцювальний балет «Foresight». Цей український колектив вже підкорив майданчики Європи, і занурить вас у своє захоплююче, глибоке мистецтво під супровід оркестру «Lords of the Sound».

Але є ще один сюрприз. З нагоди такого свята ми запросили спеціальних гостей. Справжню сонячну та пристрасну Іспанію привезе із собою іспанський дует Fuel Fandango. Гурт, який невпинно підкорює Європу, виступить в Україні у програмі «Love Story». Їх стиль - неймовірне об’єднання бітів танцювальної електроніки, чуйності фламенко та енергії року. Знайомство з ними не залишить нікого байдужим, та тільки розпалить вогонь у серцях.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у Національній опері України разом з оркестром Lords of the Sound та програмою «Love Story» - 14 лютого, яке стане особливим з-поміж усіх Днів Закоханих.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

+ Вопрос FaQ Ответ