Jah Khalib Большой концерт

4 ноября, 20:00
Перейти к выбору билетов
Продажа прекращена

Описание

Jah Khalib в Києві

Jah Khalib восени вкриє киян душевні речитативи. Реп Джа Кхалиба - щось особливе. Він мелодійний і душевний, щирий і чистий. Його хочеться слухати нескінченно, і ми раскачаемся під нього 4 листопада 2017 року в Stereo Plaza.

У Джа виходять дуже тонкі і зворушливі тексти, якими він підкорив слухачів по всьому світу. Крім того, що у нього виходить дуже чіткі біти і легкий репчик, Бахтіяр Мамедов також пише пісні та співпрацює з L'використання One, групою "Каспійський вантаж", Моп, Джиган і багатьма іншими виконавцями.

Бахтіяр дозволяє фанатам називати себе просто Баха, і кайфує коли приносять слухачам порцію непідробних емоцій. Щороку він дає більше 150 концертів, постійно експериментує з музичними напрямками і ніколи не сидить на місці.

От і 4 листопада кращий казахстанський хіп-хопер органмизовывает шикарний концерт. Тут ми почуємо всі найкращі пісні: "Ти для мене", "Лейла", "Секс, наркотики" та з десяток інших хітів, які точно чув по радіо і на муз-каналах, а може - і особисто, на одному з концертів Бахи.

Поки ще є час, запасайся квитками. Ближче до концерту їх майже не залишається. Так що вибирайте кращі місця в залі, і до зустрічі на самій качовой вечірці цієї очени!

Чекаємо на вас!

Купити білет на концерт Jah Khalib можно не відходячи від комп’ютера

  Електронний білет дозволяє купити білет з максимальним комфортом. Тут немає черги в касу і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
 • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків в фан зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Вибрати спосіб оплати і доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Вам лише потрібно роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

Підключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт Jah Khalib у Києві відбудеться 4 листопада 2017 о 20:00, STEREO PLAZA. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на потрібний Вам концерт, виставу, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською картою VISA/MasterCard, готівкою чи кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Jah Khalib Большой концерт состоится 4 ноября, 20:00 в Stereo Plaza. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ