Битва Оркестров

25 марта, 18:00
цена: от 150 грн

25 березня 2017 року на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» феєричне шоу «Битва Оркестрів» знову в Києві!

За концепцією шоу Битва Оркестрів на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю.

Шоу поєднує у собі вiртуознiсть та величезний досвiд оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 150 музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!

Музична «битва» складається з трьох частин:
Авторський тур - оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.
Національний тур - оркестри виконують народні та сучасні українські хіти.
Світові хіти - оркестри виконують найвідоміші свiтовi шедеври від класичної музики до рока.

Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!

Окреме слово належить зірковим гостям-солістам шоу, які виступатимуть з оркестрами: Віктор Павлік, Ольга Чубарева, Даша Суворова, Фелікс Шиндер, Open Kids, Дар'я Ковтун, Євген Хмара.

Неймовірна хореографія у виконанні славетного Ансамблю Вірського.

Дотепні ведучі дует НеМачі та Христина Педь та, звичайно ж, її Величність Музика!

І все це в одному концерті!

Переможця «Битви Оркестрів» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця нобхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

«Битва Оркестрів» - вражаюче поєднання величі та елегантності, як і саме місце проведення - розкішний Національний Палац мистецтв Україна.

Немає сумнівів у тому, що ці видатні колективи продемонструють один одному та глядачам свої кращі якості, та зможуть здивувати оригінальними задумками!

Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.

Шоу створюється прямо на очах глядачів руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики! Битва Оркестрів – це справжня подія, яка не залишить байдужим жодного слухача!

Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія Magic Box. Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компаніі Квартал-Концерт та Magic Box, це означає, що «Битва Оркестрів» пройде на височайшому рівні!

Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.