Сервис комбинирует билетные предложения организаторов и реселлеров. Цены реселлеров могут быть выше номинальных.

ACCEPT

21 февраля, 19:00
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена

Описание

Концерт ACCEPT в Києві

Тевтонські металісти Accept підкорили вершину своєї кар'єри з альбомом "Blind Rage". Не менш успішні були "Blood of The Nations" і "Stalingrad". З "Blind Rage", крім № 1 в Німеччині, Accept також потрапив на першу позицію у Фінляндії, а також в першу десятку в Чехії, Угорщини, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США. Після випуску класичних метал-композицій у 80-х роках, таких як "Breaker" (1981), "Balls to the Wall" (1983) і "Metal Heart" (1985), які зробили їх знаковими, група з Wolf Hoffmann і Peter Baltes очолили фестивалі: Woodstock у Польщі, Wacken Open Air, в Чехії та Bang Your Head !!! Фестиваль, Німеччина. Їх виступ на Bang Your Head!!! також було записано і випущено у вигляді DVD / Blu-ray + 2CD пакету під назвою "Неспокійний and Live" (2017), що нагадує їх класичний “Неспокійний And Wild"(1982). З цим DVD в руках прихильників Accept зміг зміцнити свій попередній успіх від "Blind Rage", повторивши № 1 у шведських і німецьких чартах.

Отже, повернемося до сьогодення, до 2017 року! Після випуску вищезазначеного DVD і майже тримісячного європейського туру Accept прискорюється зі своїм новим альбомом "The Rise of Chaos", який ще раз підтверджує їх статус лідерів жанру. Гітарист Wolf Hoffmann коментує назва альбому: The Rise of Chaos" - це те, про що я часто думав. Він описує стан, який повільно поширюється по всьому світу. З налаштуванням сцени в нашому останньому європейському турі ми хотіли зобразити антиутопію і зруйновані пейзажі. Якщо ви зараз подивитеся на нашу нову обкладинку, це буде одна і та ж картина. На цей раз ви можете виявити видимі руйнування, так і невидимі, які ми відчуваємо зараз все більше і більше".

Accept продовжують шлях, який вони почали з трьох попередніх альбомів, група записала свій 4-й студійний альбом з 2010 року з Енді Снапом. Художній дизайн був створений Дьюлой Хаваншаком. “Раніше наші обкладинки були дуже простими і орієнтованими на одне повідомлення. Але на цей раз ми хотіли зробити його більш цікавим, використовуючи атмосферну картину, де ви можете знайти багато прихованих деталей, одночасно з ясним і продуманим посилом", - додає Вольф.

Пісні з "The Rise of Chaos" виконані в перший раз на "Night to Remember" на Wacken Open Air 2017. Крім нових треків Accept, Wolf Hoffmann також представив свій останній сольний альбом під назвою "Headbangers Symphony" (2016), в якому звучать знамениті твори класичних композиторів, таких як Бетховен, Вівальді і Моцарта (спеціально для металевого світу) на сцені вперше спільно з Чеським національним симфонічним оркестром. Остання і заключна третя частина цього вечора - виконання класики Accept спільно з оркестром.

Wolf Hoffmann стверджує: "Завжди приємно бачити, як група сприймає цей вечір всерйоз і скільки любові артисти і організатори вкладають в їх роботу, щоб отримати різноманітний результат. Це чудова традиція, яка підкреслює і документує першокласний рівень міжнародного рок-спільноти, як ніщо інше. Ми також хочемо уявити щось, що Accept ніколи раніше не робили, ми сподіваємося, що ми зможемо дати щось дійсно особливе для фанатів".

Accept були і залишаються дуже важливою частиною сцени важкого металу Німеччини. Ми з нетерпінням чекаємо їх виступ з нами.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

Подключайтесь к нашим каналам:

В 2018 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

ACCEPT состоится 21 февраля, 19:00 в Дворец Спорта. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

+ Вопрос FaQ Ответ